Hakkımızda

Isıtma teknolojileri sektöründe 6 yılı aşkın süredir hizmet veren Avcılar Mobil Kombi Servisi, sertifikalı deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm kombi markalarına servis vermektedir.

Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir.

Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Firma Profili

Teknolojiyi son sistem kullanarak, size daha iyi hizmet vermekteyiz.

İş ve hizmet Üretiminde kaliteyi Kendine temel bir yapı taşı edinen ve kendine özgü bir kalite yönetim sistemi bulunan şirketimiz, performansını sürekli gelişime odaklamıştır. kalite, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri arasında bulunduran ve bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen Avcılar Mobil Kombi Servisi, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun hizmet sunmayı kendine vazife edinmiştir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda kalite, güven, teknoloji ve rekabet avantajlarını sağlayarak, yaşadığımız dünya İle uyumlu ve içinde bulunduğumuz dünyada üstümüze düşen sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak kamu ve kamu tüzel kişiliklerine, özel sektöre, kısacası topluma her şeyin daha fazlasını verebilmek için tüm öz sermayemizi kullanarak sektörde lider olmaktır.

Firma Özellikleri

Çalışma Sistemimiz

Arıza Tespiti

İşimize ilk olarak arızayı tespit ederek başlarız. Bu sayede doğru adımlarla ilerleyip sorunsuz bir şekilde ilerleyişin çnünü açarız.

Doğru Ekip

Sorun anlaşıldığında konuyla ilgili uzman ekip en kısa sürede çalışmalarına başlar ve doğru ekipmanlarla kısa vadede arızayı çözer.

Kaliteli Sonuç

Yapılan işin ardından tekrar kontrol edilerek hatanın veya arızanın devam etmediğinden emin olunarak müşteri memnuniyeti sağlanır.

Ofisimiz

Avcılar Mobil Kombi Servisi olarak size 7/24 hizmet vermek için her gün çalışıyoruz. İstanbul’un her yerinden ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz numara:
0537 273 07 90